PÕHIOMADUSED

Toote tutvustus:

Momenti Wood Standard sobib igat tüüpi puidu, komposiit- ja isegi laminaatmaterjalide liimimiseks. Sobib kõikideks sisetöödeks. Veebaasil, lahustivaba ja tõeliselt tugeva Momendi liimiga saavad kõik tööd korralikult tehtud.


Toote omadused:

Toote eelised:

  • sobib igat liiki puidu liimimiseks
  • kuivab läbipaistvaks
  • tugev nake
  • lahustivaba

Kasutusvaldkond:

  • kõik puidud

Soovitused ja nipid:

Millegi enama kui lihtsalt puidu jaoks:

Kas teadsite, et Moment Wood Standard sobib õlekõrte, paberi ja isegi papi liimimiseks, samuti koos lastega meisterdamiseks ja lihtsate kingituste valmistamiseks? Heitke vaid pilk oma tööriistakasti. Moment Wood Standard sobib kõigeks – alates suuremahulistest parandustöödest lõpetades väiksemate käsitööprojektidega.

Teil pole pitskruve?

Ärge muretsege! Puiduliimiga ühendatud pinnad vajavad ainult lühiajalist survet. Professionaalid kasutavad pitskruve, kuid vaadake enda ümber. Majapidamises on palju esemeid, millega saab neid asendada: näiteks rasked raamatud või täis veeämber. Jälgige, et kogu pinnale rakenduks ühtlane surve.

Pakend:

  • pudel 250 g             
  • pudel 750 g 

Säilitamine:

Kaitsta külmumise eest. Vältige temperatuure alla +5 °C.

Toote dokumendid allalaadimiseks:

Kasutamine:

1. Pinnad peavad olema puhtad, kuivad ja määrdeainevabad. Kuna pindadele tuleb rakendada ühtlast survet, sobib puiduliim eelkõige tasapinnaliste laminaatpindade ühendamiseks. Moment Wood Standard liimi on väga mugav kasutada, sest see kuivab läbipaistvaks. Toode sobib hästi  ka meisterdamiseks.

2. Kandke liim ühele liimitavatset pindadest või kui liimite lehtpuitu, siis mõlemale pinnale. Ärge pange liimi liiga palju – õhukesest kihist piisab. Liimi ühtlaseks pealekandmiseks kasutage spaatlit.

3. Vältige pikaajalist kontakti õhuga. Pindade kokku surumisel peab liim olema veel märg.

4. Suruge mõlemad pinnad kokku. Hoidke neid surve all. Selleks sobivad pitskruvid, rasked raamatud või muud rasked esemed.

5. Pinnad peavad olema surve all umbes 20 minutit – teie võite samal ajal puhata.