Moment FIX Hooks & Accessories

Omadused ja eelised

Moment FIX Hooks & Accessories on Henkeli polümeeripõhise tehnoloogiaga professionaalne ehitusliim kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Saadaval taaskasutatud padrunis! MÕTLE ROHELISELT.

Toote eelised:

Moment FIX Hooks & Accessories on professionaalne ehitusliim kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes, poorsetel ja mittepoorsetel pindadel. Moment FIX Hooks & Accessories sobib paljudele aluspindadele, sealhulgas tellis, keraamika, betoon, kõva puitkiudplaat, kipsplaat, vineer, kivi, MDF, puit, metallid, UPVC, klaas, plast*, värvitud pinnad*, peeglid**. 

 

FLEXTEC POLYMER TECHNOLOGY - Henkeli poolt patenteeritud tehnoloogia, mis tagab igasuguste pindade (imavate ja mitteimavate) suurepärase kinnitumise ja tihendamise tänu erakordsele vastupidavusele vibratsioonile ja välistele tingimustele

 

Saadaval taaskasutatud padrunis! MÕTLE ROHELISELT. 

 

*Soovitame seda paljude erinevate aluspindade tõttu sobiva nakkuvuse määramiseks eelnevalt katsetada. Liimi nakkuvust vahtpolüstüreeniga (Styrofoam) saab märkimisväärselt parandada, kattes selle eelnevalt lahjendatud puiduliimiga. Segage puiduliim umbes 1: 1 vahekorras veega ja kandke aluspinnale. Pärast eelkihi kuivamist on liim pealekandmiseks valmis. 

 

 **Kasutage peeglit standardi DIN EN 1036-1 kohaselt, suuremahuliste objektide puhul küsige tehnilist nõu. 

Omadused:

 • Poorsetele ja mittepoorsetele pindadele, sise- ja välistingimustes (toimib ka märgadel pindadel)
 • Algne nakkuvus 350 kg/m2*, kuivatamise ajal ei ole vaja esemeid toetada mehaaniliste kinnitustega      
 • Paindlik suurema põrutuskindluse tagamiseks
 • Ei sisalda lahusteid – sobib ideaalselt ka tundlikele pindadele (nt peeglid, vahtpolüstürool, looduskivi)
 • Ei lõhna – ideaalne ka asustatud korteritesse/majadesse
 • Mõne minuti jooksul korrigeeritav
 • Pindadelt lihtsalt ja kiiresti puhastatav
 • Pärast kõvastumist ülevärvitav ja lihvitav
 • Ei kahane
 • 80% padrunist on valmistatud taaskasutatud plastist

 

* Henkeli oma labori meetod: 35 g/cm² 

 

 

Pakend:

 • padrun 440 g

Kõlblikkusaeg: 18 kuud jahedates kohtades

  Soovitused ja nipid:

PUHASTAMINE MÄNGUKAARDIGA

Pärast liimimise lõpetamist võtke mängukaart, painutage seda õrnalt ja kraapige liim liimitud objekti servadest ja pinnalt maha. See on parim viis liimijääkidest vabanemiseks! 

  KASUTAMINE

Eeltöötlus

Liimitavad pinnad peavad olema puhtad, vabad õlidest, rasvast, tolmust ja lahtistest osakestest ning olema kuivad. Imavatelt aluspindadelt tuleb esmalt eemaldada seisev vesi. Määrdunud pindade puhul eemaldage mustus sobiva lahustiga või lihvige pindu ja seejärel puhastage tolmust. Enne pealekandmist katke külgnev ala vajaduse korral fooliumi või teibiga. Kontrollige, kas värv või pinnakatted on korralikult kinnitatud, kui mitte, eemaldage need. Tundmatute materjalide või kriitiliste rakenduste korral soovitatakse nakkumist eelnevalt testida või võtta ühendust meie tehnilise klienditoega. Liimi kõvastumine nõuab väikese koguse niiskuse sissevõtmist (kas atmosfäärist ja/või aluspinnast). Nakkumist paljude siledate pindadega on võimalik parandada pesukruntidega (üksikasju küsige tehnilisest teenindusest). 

Peale kandmine

Lõigake keerme kohalt ära padruni ots. Keerake plastotsik otsa ja lõigake otsiku tipp ära. Pange padrun püstolisse. Kuna toote koostis tagab väga tugeva nakkuvuse, on seda raske välja pressida. Seetõttu lõigake otsik maha piisavalt (min 8mm läbimõõduga) või V-kujulisena. Kandke liim ühe liimitava elemendi pinnale: ebatasaste pindade silumiseks laikudena, suuremate pindade puhul parema algse nakkuvuse saamiseks laineliselt või väiksemate pindade puhul sirgete ribadena. Välistingimustes kasutades kandke vertikaalsete ribadena.