Moment Whitefoam Big Gaps

Omadused ja eelised

Puhastatud koostisosadel põhinev uue põlvkonna valge polüuretaanvaht. Spetsiaalne koostis tagab toote kiire kuivamise ja iseloomuliku jäävalge värvuse, peene rakustruktuuri ja parema UV-kindluse. Tahkunud vaht on suurepäraste termiliste ja heliisolatsiooniomadustega. Suur elastsus aitab tagada pikaajalise hea isolatsiooni isegi suuremate vuukide puhul.

Toodet on lihtne kaasasoleva kõrsaplikaatoriga kanda ka suurtesse pragudesse. Toote järelpaisumise tase tagab suurte pragude puhul, et ka peidus olevad nurkad saavad täidetud.

 

Pakend:

 • 400ml purk

 

Kasutusvaldkond:

 • pragude täitmine

 • isolatsioonimaterjalides olevate avade tihendamine

 • helikindlate vaheseinte rajamine

 • tühimike täitmine torude ümbruses

   

Säilitamine:

Parim enne 12 kuud. Pikema säilivuse huvides vältige hoidmist üle +25C ja alla -5C temperatuuril (lühiajaliselt kuni -20C.). Hoidke purk alati ventiil ülespoole. Toote sõiduautos transportimine: hoidke purke riidesse mähituna pagasiruumis, mitte salongis.

KASUTAMINE

 1. Enne kasutamist loksutage purki ägedalt (15 - 20 korda) ja keerake kõrs tihedalt ventiili külge. Vahu väljavoolukiirust reguleeritakse päästikust.
 2. Vahtu doseeritakse säästlikult; kuna vaht paisub, täidetakse vuuk 50% ulatuses.
 3. Purki saab kasutada igas asendis, aga vahu pealekandmine algab ja lõppeb püstiasendis.
 4. Pealekandmise käigus tuleb purki kindlasti regulaarselt loksutada, eriti kui vahtu ei lasta püstiasendis.
 5. Värsked vahuplekid eemaldatakse PU-vahu puhastusvahendi või atsetooniga. Tahkunud vahu saab ära ainult mehaaniliselt.