Moment Repair Epoxy 1 min ja 5 min Instant Mix

Omadused ja eelised

Moment Repair Epoxy Instant Mix tagab tugevaima nakke enamiku materjalide liimisel ja parandamisel. Liim kuivab väga kiiresti ning tulemus on läbipaistev. Epoksüliim kõvenemisel ei paisu ega kahane. Moment Repair Epoxy Instant Mix on väga vastupidav vee, õli ja lahustite suhtes. See sobib nii väli- kui ka sisetöödeks. Kõvenenud liimi võib värvida, lihvida, poleerida ja isegi puurida!

Toode Moment Repair Epoxy Instant Mixi on saadaval kahe erineva tootena: 1 minuti liim tugevaks ja väga kiireks liimimiseks ning 5 minuti liim töödeks, kus on vaja aega korrigeerimiseks.

 

Toote eelised:

 • kõveneb kiiresti
 • läbipaistev liimliide
 • mittekolletuv
 • nõudepesumasina kindel

 

Pakend:

 • 11 ml

 

Kasutusvaldkond:

Üliheade tööomadustega, kahekomponente lahustivaba epoksüliim sobib ideaalselt klaasi, klaaskiu, korgi, puidu, keraamika, metallide, plastide (v.a PP, PE ja Teflon®), kivi, marmori, betooni ja paljude teiste materjalide liimimiseks.

 • puit
 • keraamika
 • plast

 

Säilitamine:

Hoidke toodet temperatuuril +10 kuni +30 °C.

Säilivusaeg: 2 aastat 1 min tootele ja 3 aastat 5min tootele, juhul kui tooteid on hoitud suletud originaalpakendis ülal nimetatud tingimustel. Hiljem võib toode olla veel kasutuskõlblik, ent soovitame enne kasutamist üle kontrollida või pöörduda meie tehnilise konsultandi poole.

Toote omadused:

Soovitused ja nipid:

Puhastage üleliigne liim enne kõvenemist

Isegi kui olete väga hoolikas, võib Moment Epoxy liimi siiski sattuda sinna, kuhu pole vaja. Sel juhul eemaldage liimijäägid enne kõvenemist etanooli või mõne teise universaalse lahusti abil.

Kõvenenud liimi eemaldamine

Isegi kui teate täpselt, mida teete, võite siiski eksida. Enamik meist saab veast aru alles siis, kui kõik on tehtud. Juba kõvenenud Moment Epoxy liime saab eemaldada ainult mehaaniliselt. Parim lahendus on kasutada kaabitsat. Parimate tulemuste saavutamiseks lugege kindlasti enne kasutusjuhendit.

Lugege kasutusjuhendit

Enne liimimise alustamist võtke veidi aega, et lugeda läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Soovitame kindlasti enne toote kasutamist tutvuda kaasasoleva tehnilise, ohutus- ja keskkonnaalase teabega. Nii on tagatud parimad tulemused.

KASUTAMINE

 1. Liimitav pind peab olema puhas, kuiv, õli- ja tolmuvaba. Võimaluse korral karestage pind, sest siis on nakkumine tugevam.
 2. Asetage segisti süstla külge ning kahe komponendi omavaheliseks segamiseks vajutage süstla kolvile.
 3. Kandke mõlema komponendi segu ühele liimitavatest pindadest ja ühendage pinnad

1 min toote jaoks:

4.1 Toatemperatuuril on teil peale komponentide kokku segamist aega 30 sekundit pindadade ühendamiseks.

5.1 Peale ühe minuti möödumist on ühendus tavakasutamiseks piisav. Peale 2 tunni möödumist võib rakendada ühendusele survet, 24 tunni möödudes on objektid täielikult kuivanud.

5 min toote jaoks:

4.2 Toatemperatuuril on teil peale komponentide kokku segamist aega 3 minutit pindadade ühendamiseks.

5.2 Peale viie minuti möödumist on ühendus tavakasutamiseks piisav. Peale 6 tunni möödumist võib rakendada ühendusele survet, 24 tunni möödudes on objektid täielikult kuivanud.