Moment Repair Express

Omadused ja eelised

Moment Repair Express on kiirelt kõvenev kahekomponentne epoksümass. Momendi epoksümass Repair Express nakkub kiiresti ja tugevalt. Parandamiseks ja taastamiseks mõeldud liim ühendab ka erinevaid materjale – näiteks puitu plasti või metalliga. Lisaks liimib Moment Repair Express ideaalselt ka märgadel pindadel ning seda saab üle värvida, lihvida ja viimistleda. Sobib nii sise- kui ka välitöödeks.

 

Toote eelised:

 • ülevärvitav, lihvitav ja uuesti töödeldav
 • tugev nake
 • kõveneb 5 minutiga

 

Pakend:

 • epoksümass 48 g

 

Kasutusvaldkond:

 • keraamika
 • portselan
 • klaas
 • kivi
 • puit
 • metall

 

Säilitamine:

Hoidke toodet temperatuuril 10–25 °C. Vältige otsest päikesekiirgust.

Soovitused ja nipid:

Parandage, taastage või liimige:

Valik on teie. Moment Repair Express ei ole mõeldud ainult liimimiseks, sellega saab täita ka auke, tihendada pragusid ja isegi betooni kahjustusi tasandada.

Värvige, lihvige või viimistlege:

Moment Repair Express on mõeldud tugevaks liimimiseks ja täitmiseks. Täielikult vee-, määrdeaine-, lahusti-, külma- ja soojakindla koostisega liim ei kahane ega veni. See tähendab, et lõpptulemust on võimalik üle värvida, lihvida või ükskõik mil viisil viimistleda.

Puhastage üleliigne liim enne kõvenemist:

Isegi kui olete väga hoolikas, võib Moment Epoxy liimi siiski sattuda sinna, kuhu pole vaja. Sel juhul eemaldage liimijäägid enne kõvenemist etanooli või mõne teise universaalse lahusti abil.

Kõvenenud liimi eemaldamine:

Isegi kui teate täpselt, mida teete, võite siiski eksida. Enamik meist saab veast aru alles siis, kui kõik on tehtud. Juba kõvenenud Moment Epoxy liime saab eemaldada ainult mehaaniliselt. Parim lahendus on kasutada kaabitsat. Parimate tulemuste saavutamiseks lugege kindlasti enne kasutusjuhendit.

Lugege kasutusjuhendit:

Enne liimimise alustamist võtke veidi aega, et lugeda läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Soovitame kindlasti enne toote kasutamist tutvuda kaasasoleva tehnilise, ohutus- ja keskkonnaalase teabega. Nii on tagatud parimad tulemused.

KASUTAMINE

 1. Liimitav pind peab olema puhas ja kuiv ning sellel ei tohi olla tolmu ega õli. Tähtis: pärast epoksümassi kokkumudimist on teil aega 3 minutit massi kasutamiseks.
 2. Käte kaitsmiseks kandke näiteks lateks- või vinüülkindaid.
 3. Puhastage pinnad. Parema haarduvuse saavutamiseks karestage need.
 4. Lõigake sobiv tükk Moment Repair Express epoksümassi ja eemaldage läbipaistev kaitsekile. Mudige sinine ja valge komponent omavahel kokku, nii et tekib helesinine ühtlane mass. Kasutage seda 3 minuti jooksul!
 5. Liimimine: kandke epoksümass ühele liimitavatest pindadest ja ühendage need. Suuremate pindade ühendamiseks pange parandatavale pinnale mitu liimitükki.
 6. Aukude ja pragude täitmine: pange epksümass auku ja tasandage enne, kui see kõveneb.  Selleks on teil aega 5 minutit.
 7. Taastamine: voolige kätega epoksümassist soovitud kuju ja vajutage pinnale enne, kui toode hakkab kõvenema.
 8. Liim kõveneb täielikult viie minutiga.