PÕHIOMADUSED

Toote tutvustus:

Puhastatud koostisosadel põhinev uue põlvkonna valge polüuretaanvaht. Spetsiaalne koostis tagab mugava kuivamise ja iseloomuliku jäävalge värvuse, peene rakustruktuuri ja parema UV-kindluse. Tahkunud vaht on suurepäraste termiliste ja heliisolatsiooniomadustega. Vahu koostis tagab madala tahkumisrõhu, vältides lengide kooldumist või kaardumist. Suur elastsus aitab tagada pikaajalise hea isolatsiooni, kopmenseerides soojuspaisumise mõju. Toode ei sobi akna- ja ukselengide kinnitamiseks, need tuleb enne vuugi täitmist mehaaniliselt kinnitada. Vaht toimib eelkõige hermeetiku või isolatsioonimaterjalina, toetades konstruktsiooni vaid täiendava stabiliseeriva elemendina.Toodet on hõlpus kasutada ja kaasasoleva kõrsaplikaatoriga peale kanda.

Kasutusvaldkond:

  • aknalengide isoleerimine

  • ukselengide isoleerimine

Pakend:

400 ml purk

Säilitamine:

Parim enne 12 kuud. Pikema säilivuse huvides vältige hoidmist üle +25C ja alla -5C temperatuuril (lühiajaliselt kuni -20C.). Hoidke purk alati ventiil ülespoole. Toote sõiduautos transportimine: hoidke purke riidesse mähituna pagasiruumis, mitte salongis.

Toote dokumendid allalaadimiseks: 

KASUTAMINE

1. Enne kasutamist loksutage purki ägedalt (15 - 20 korda) ja keerake kõrs tihedalt ventiili külge. Vahu väljavoolukiirust reguleeritakse päästikust.

2. Vahtu doseeritakse säästlikult; kuna vaht paisub, täidetakse vuuk 50% ulatuses.

3. Purki saab kasutada igas asendis, aga vahu pealekandmine algab ja lõppeb püstiasendis.

4. Pealekandmise käigus tuleb purki kindlasti regulaarselt loksutada, eriti kui vahtu ei lasta püstiasendis.

5. Värsked vahuplekid eemaldatakse PU-vahu puhastusvahendi või atsetooniga. Tahkunud vahu saab ära ainult mehaaniliselt.