MOMENT ONE FOR ALL UNIVERSAL

Moment OneForAll Universal on kõrgekvaliteediline läbipaistev liim kõiksugusteks liimimis- ja tihendustöödeks, mis sobib igasuguste materjalide1 ja tingimuste jaoks.

Vaata lähemalt!

 

MOMENT ONE FOR ALL EXPRESS

Moment One For All Express on kiiresti kuivav lahendus igasugusteks liimimis- ja tihendustööde puhul. Igasuguste materjalide ja tingimuste jaoks.

Vaata lähemalt!

 

MOMENT ONE FOR ALL HIGH TRACK

Moment One For All High Tack liim pakub kvaliteetset lahendust kõigi raskemate liimimistööde puhul. Sobib kõigi materjalide ja igasuguste tingimuste jaoks.

Vaata lähemalt!

 

MOMENT FIX DECOR

Lahustivaba dispersioonliim Moment Fix Décor sobib vahtplastplaatide, dekoratiivsete plastpaneelide, akustiliste paneelide jne liimimiseks.

Vaata lähemalt!

MOMENT 100% GEL

Moment 100% Gel on mõeldud igasuguste väiksemate koduste parandustööde jaoks nii toas kui õues. Liim ei voola alla vertikaalpinnalt, detailid ei libise kohalt ära ja liim ei tilgu. Kohene nake.

100% aktiivseid komponente sisaldav Moment 100% Gel ei sisalda lahustit ja seda on ohutu kasutada. Tootel on TÜV sertifikaat.  

Moment 100% Gel tuleb edukalt toime igasuguste väikeste parandustöödega erinevate materjalide  puhul.''

Vaata lähemalt!

MOMENT CLICK&FIX

Click & Fix on hõlpsasti kasutatav liimiaplikaator valmisdooside pealekandmiseks. Tegemist on ehitusliimide valdkonnas esimese omalaadse ehitusliimi täppidena hõlpsasti peale kanda võimaldava seadmega.

  • Kasutusvalmis
  • 20 doosi
  • Ei vaja tööriistu ega määri
  • Lihtne ja tugev

Vaata lähemalt!