Moment Wood Parket

Omadused ja eelised

Moment Wood Parket liim on mõeldud laminaatparketi, puitlaastplaadi ja muu puitmaterjali liimimiseks. See lahustivaba PVA-dispersioonliim kõveneb kiiresti. Momenti liimiga Wood Parket saab töö korralikult tehtud.

 

Toote eelised:

 • sobib parketi ja laminaatpõrandakatete paigaldamiseks
 • sobib kasutamiseks ka koos põrandaküttega
 • tugev nake
 • lahustivaba

 

Pakend:

 • pudel 750 g 

 

Kasutusvaldkond:

 • kõik puidud

 

Säilitamine:

Kaitsta külmumise eest. Vältige temperatuure alla +3 °C.

Toote omadused:

Soovitused ja nipid:

Millegi enama kui lihtsalt puidu jaoks:

Kas teadsite, et Moment Wood Parket liim sobib õlekõrte, paberi ja isegi papi liimimiseks, samuti koos lastega meisterdamiseks ja lihtsate kingituste valmistamiseks? Heitke vaid pilk oma tööriistakasti. Moment Wood Parket liim sobib kõigeks – alates suuremahulistest parandustöödest lõpetades väiksemate käsitööprojektidega.

Teil pole pitskruve?

Ärge muretsege! Puiduliimiga ühendatud pinnad vajavad ainult lühiajalist survet. Professionaalid kasutavad pitskruve, kuid vaadake enda ümber. Majapidamises on palju esemeid, millega saab neid asendada: näiteks rasked raamatud või täis veeämber. Jälgige, et kogu pinnale rakenduks ühtlane surve.

KASUTAMINE

 1. Pinnad peavad olema puhtad, kuivad ja määrdeainevabad. Kuna pindadele tuleb rakendada ühtlast survet, sobib puiduliim eelkõige tasapinnaliste laminaatpindade ühendamiseks. Momenti puiduliimi on mugav kasutada. Sobib ka meisterdamiseks.
 2. Kasutage liimi pealekandmiseks otsikuga aplikaatorit. Kandke piisav kogus liimi piki vuuke ja suruge servad kokku. Ärge pange liimi liiga palju – õhukesest kihist piisab. Liimi ühtlaseks pealekandmiseks kasutage spaatlit.
 3. Vältige pikaajalist kontakti õhuga. Pindade kokku surumisel peab liim olema veel märg.
 4. Et pinnad püsiksid oma kohal, tuleb neile kuivamise ajal avaldada umber 15 minutit survet.
 5. Liimijäägid eemaldage niiske lapiga, kui liim on märg.