Moment Wood Waterproof

Omadused ja eelised

Moment Wood Waterproof puiduliim sobib niisketes siseruumides kasutatava puitmaterjali veekindlaks ühendamiseks. Lahustivaba, veekindel ühendus – Momenti Wood Waterproof liimiga tehtud ühendused on kauakestvad!

 

Toote eelised:

 • veekindel
 • lahustivaba
 • sise- ja välitöödeks
 • kuivab läbipaistvaks

 

Pakend:

 • pudel 250 g             
 • pudel 750 g

 

Kasutusvaldkond:

 • kõik puidud

 

Säilitamine:

Kaitsta külmumise eest. Vältige temperatuure alla +7 °C.

Toote omadused:

Soovitused ja nipid:

Millegi enama kui lihtsalt puidu jaoks:

Kas teadsite, et Moment Wood Express sobib õlekõrte, paberi ja isegi papi liimimiseks, samuti koos lastega meisterdamiseks ja lihtsate kingituste valmistamiseks? Heitke vaid pilk oma tööriistakasti. Moment Wood Express sobib kõigeks – alates suuremahulistest parandustöödest lõpetades väiksemate käsitööprojektidega.

Teil pole pitskruve?

Ärge muretsege! Puiduliimiga ühendatud pinnad vajavad ainult lühiajalist survet. Professionaalid kasutavad pitskruve, kuid vaadake enda ümber. Majapidamises on palju esemeid, millega saab neid asendada: näiteks rasked raamatud või täis veeämber. Jälgige, et kogu pinnale rakenduks ühtlane surve.

KASUTAMINE

 1. Pinnad peavad olema puhtad, kuivad ja määrdeainevabad. Kuna pindadele tuleb rakendada ühtlast survet, sobib puiduliim eelkõige tasapinnaliste laminaatpindade ühendamiseks. Moment Wood Waterproof liimi on väga mugav kasutada, sest see kuivab läbipaistvaks. Toode sobib hästi  ka meisterdamiseks.
 2. Kandke liim ühele liimitavatset pindadest või kui liimite lehtpuitu, siis mõlemale pinnale. Ärge pange liimi liiga palju – õhukesest kihist piisab. Liimi ühtlaseks pealekandmiseks kasutage spaatlit.
 3. Vältige pikaajalist kontakti õhuga. Pindade kokku surumisel peab liim olema veel märg.
 4. Suruge mõlemad pinnad kokku. Hoidke neid surve all. Selleks sobivad pitskruvid, rasked raamatud või muud rasked esemed.
 5. Pinnad peavad olema surve all umbes 20 minutit – teie võite samal ajal puhata.
 6. Jätke kuivama, kuni liim kõveneb. Ja ongi valmis!