Skip to Content

Neile, kes teevad asjad teoks

Moment ajalugu

Moment on usaldusväärne partner, kes aitab lõppkasutajatel tänu nutikatele liimimislahendustele ja hõlpsasti arusaadavatele juhtnööridele jõuda järgmisele oskuste tasemele.

Momendi tooted on saadaval rohkem kui 50 riigis. Olenevalt piirkonnast on need saadaval erinevate brändinimede all, kuid need erinevad üksnes nime ja kujunduse poolest, kuid mitte tehnoloogia ja logo poolest. Mehhikos tuntakse tooteid näiteks „Resistoli“ ja Kanadas „LePage“ nime all. Saksamaal on Pattexi liimi tugevus viimastel kümnenditel muutunud käibeväljendiks. Kui keegi või miski „kleepub külge nagu liim“, siis öeldakse saksa keeles, et see „liimib nagu Pattex“.

PROFESSIONAAL

Alates 1956. aastast on Moment töömeeste ja ehitustööde jaoks õige valik, kui vaja on tugevalt liimivat professionaalset toodet. Momenti tootevalikus on palju tugevatoimelisi tooteid kinnitus-, liimimis- ja remonditööde jaoks. Meiega leiate alati õige lahenduse ja professionaalne tulemus on garanteeritud.

KLIENT

Moment kuulub kõige tõhusamate liimide tootesarja. Tänu oma kõrgeimale kvaliteedile on seda kõikide koduste liimimis-, kokkupanemis- ja remonttööde käigus lihtne ja mugav peale kanda.

Ettevõte

Momentist
Missioon

Aidata ja inspireerida loojaid ja tegijaid igatpidi, et nad saaksid oma potentsiaali täielikult ära kasutada

 

Momentist
Väärtused

Leidlikkus:
Meid viib edasi põhjalik arusaamine oma lõppkasutaja vajadustest ning me toetame, inspireerime ja suuname neid. Kõik, mida nad võivad oma teekonnal vajada, on hõlpsasti juurdepääsetav (intuitiivsed ja eelhäälestatud liidesed, millel pole juurdepääsutõkkeid ega ajalimiiti) ja käeulatuses olenemata nende oskuste tasemest või vajatava teabe tüübist. Kui meil pole veel lahendust, siis leiame selle.

Tegija mõtteviis:
Oleme veendunud, et tegijate mõtteviis aitab vallandada ootamatuid võimeid ja võimalusi ning see on ka põhjus, miks me tegijaid toetame ja julgustame.

 

Momentist
Lubadused

Aidata meie kasutajatel õppida usaldama oma võimeid ja oskusi ning valmistuda seega järgmisele tasemeni jõudmiseks, leida inspiratsiooni ning saada hakkama uute ambitsioonikate projektidega kõige tõhusamal viisil.

 

Ettevõte

Henkel tegutseb üle kogu maailma hästi tasakaalustatud ja mitmekesise portfelliga. Ettevõte on oma kolme äriüksusega nii tööstus- kui ka tarbijasektoris juhtival positsioonil tänu tugevatele brändidele, uuendustele ja tehnoloogiatele.

Henkel Adhesive Technologies on liimide turul kõikides tööstusharudes globaalne turuliider. Pesupesemise ja kodukoristuse ning iluhooldussektorites on Henkel juhtival kohal paljudel turgudel ja kogu maailmas.

1876. aastal asutatud Henkelil on selja taga rohkem kui 140 edukat aastat. 2021. aastal oli Henkeli käive üle 20 miljardi euro. Ettevõttes töötab ligikaudu 53 000 inimest üle kogu maailma. See on kirglik ja väga mitmekesine meeskond, keda ühendab ettevõtte tugev kultuur, ühine eesmärk ja ühised väärtused. Henkel on tunnustatud liider kestlikkuse vallas ja hoiab kõrgeid kohti paljudes rahvusvahelistes indeksites ja edetabelites. Henkeli eelistatud aktsiad on noteeritud Saksamaa aktsiaindeksis DAX.

Henkeli kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.henkel.com.

Lisateavet liimitehnoloogiate kohta leiate aadressilt Liimitehnoloogiad (henkel.com)

Sind võib veel huvitada