Skip to Content

TERVIS
JA KESKKOND

MOMENDIS PEITUB JÕUD

See lubadus on märksa suurem kui ainult see, et tänu meie usaldusväärsetele ja kvaliteetsetele toodetele ning väga laialdasele liimide valikule saavad nüüd kõik tööd tehtud. Selles lubaduses peitub ka jätkusuutlikkuse ülemaailmse liidri Henkeli grupi koosseisu kuuluva kaubamärgi pühendumus varustada kliente turvaliste toodetega, mis ei kahjusta inimeste tervist ega keskkonda.

Momendi tooted täidavad alati kõik antud lubadused. Seepärast põhineb meie jätkusuutlikkuse strateegia konkreetsetel ja reaalsetel plaanidel.

Mis puudutab väljakujunenud turge, siis meie eesmärk on pakkuda täielikult lahustivaba liimivalikut. See on keeruline ülesanne, sest me ei taha teha järeleandmisi kvaliteedis. Tunneme uhkust, et oleme tänaseks saavutanud selle eesmärgi 99% ulatuses. Kõige parem näide on 2012. aastal kogu Euroopas turule tulnud uus tugev universaalliim Moment 100%, mille lahustisisaldus on 0%.

Mis puudutab uusi ja arenevaid turge, siis tulenevalt turuvajadustest ja toormaterjalide kohalikust saadavusest on meie eesmärk pakkuda tooteid, mis ei sisalda mürgiseid lahusteid. See tähendab, et me ei kasuta oma toodetes ühtegi ohtlikku lahust. Selle keerulise ülesande täitmiseks pidime tegema väga suuri investeeringuid. Oleme uhked, et tänaseks oleme saavutanud selle eesmärgi ülemaailmselt 95% ulatuses. Väga hea näide meie püüdlustest on see, et oleme kõikidest oma kontaktliimidest välja jätnud tolueeni. 2014. aasta eesmärgiks on eemaldada kogu Momendi sortimendist mürgised lahustid.