Skip to Content

KOOS SAAVUTAME JULGEID ASJU​

MEIE PÜÜDLUS

Maailm on täis potentsiaali ja lõputuid võimalusi. Moment on siin selleks, et inspireerida Sinu sisemist tegijat. Seda kartmatut versiooni Sinust, kes saab alati kõik asjad tehtud. Oleme võtnud kohustuse aidata Sul uskuda oma võimetesse ja pakkuda selleks õigeid tööriistu. Meie laia tootevaliku ja vankumatu toega loote Sina ja Moment dünaamilise duo, muutes püüdlused saavutusteks. Seda põhimõtet jälgime ka jätkusuutlikkuse vallas. Koos astume vastu väljakutsetele nagu keskkonnasõbralik pakend ja süsinikuheite nulltasemele viimine.​

RINGMAJANDUS

VÄHENDAME PLASTIKU HULKA, VÕTTES KASUTUSELE PLASTIKUVABAD BLISTERPAKENDID

Meie eesmärk on vähendada kasutatava pakendimaterjali kogust miinimumini, ilma et see mõjutaks meie toodete kvaliteeti, toimimist ja ohutust.

Selleks juurutame üleminekut keskkonnasõbralikule pakendile uuendusliku plastivaba blisterlahendusega. Henkelis töötame selgete eesmärkide nimel, mistõttu püüame saavutada selle, et 2025. aastaks oleks 100% meie pakenditest ümbertöödeldavad ja/või korduvkasutatavad.

LÜLITUMINE ÜMBER TAASKASUTATUD MATERJALIDELE

Moment mõistab ringmajandusele ülemineku olulisust. Seetõttu keskendub meie strateegia alljärgnevale neljale sambale:

  1. Nutikas pakendidisain ja pakkematerjali vähendamine.
  2. Kestlikest allikatest pärit materjalide kasutamine.
  3. Meie toodete elutsükli sulgemine, kuna nende pakendeid saab pärast tarbimist taaskasutada.
  4. Uuringud taastuvate koostisosade kasutamise suurendamiseks meie toodete koostistes.

TERVIS JA OHUTUS

MEIE LAHUSTIVABA​ VALEM

Üks meie sammudest jätkusuutliku keskkonna suunas on järk järgult minna üle lahustivabadele toodetele, ilma liimi tugevust kahjustamata. Juba 75% Momenti tootevalikust on lahustivaba. Üks hiljutisemaid näiteid on universaalliim Moment 100%, mis tuli turule kogu Euroopas 2011. aastal – loomulikult lahustivabalt.

KLIIMA JA LOODUS

Süsiniku jalajälje vähendamine

Moment on võtnud omale eesmärgiks heitkoguste vähendamise ja töötab välja lahendusi, mis aitavad kaitsta ja taastada loodust kogu meie väärtusahela ulatuses.

Näiteks meie Saksamaa Hannoveri tehases kasutatakse tootmiseks 100% taastuvenergiat.